אם אתם בעלי ובעיקר בעלות שיער מתולתל, קיימים סיכויים גבוהים שגם אתם מתמודדים עם מצב של סוגים שונים של תלתלים באותו הראש – כאשר, חלק מהתלתלים נפוחים, חלקם פתוחים יותר ועוד..
הדרך להשיג הרמוניה ולייצר אחידות בין כל התלתלים עוברת בהליך פתיחת תלתלים.
מעבר לכך, להליך פתיחת תלתלים יש גם יתרון נוסף אשר בא לידי ביטוי בהקניה לשיער מרקם רך ונעים יותר.

תלתלים פתוחים: סוגים שונים של פתיחת תלתלים

כל מי שמבקש להתוות את הדרך לעבר תלתלים פתוחים ומתעניין בהליך פתיחת תלתלים, עתיד לגלות סוגים שונים של טיפולים.

  • הסוג הראשון הוא פתיחת תלתלים עדינה – מדובר בהליך בסיסי יותר, אשר אמור להפוך את השיער המתולתל לרך יותר ובנוסף, גם נוח יותר לעיצוב.
  • הסוג השני הוא פתיחת תלתלים רגילה – מי שמתמודד עם תלתלים שהינם נפוחים מדי לטעמו או אפילו מתאפיינים במראה מקורזל, יוכל לגלות שהליך זה יכול להוות כבחירה הנכונה בעבורו.
  • הסוג השלישי הוא בניית תלתלים – טיפול זה מיועד עבור מצבים של תלתלים לא מסודרים ולא מוגדרים – כאשר, בסיום הטיפול ניתן יהיה להנות מאותם תלתלים פתוחים ומוגדרים.

הליך ההכנה לקראת טיפול פתיחת תלתלים

יש מספר פעולות אותן חשוב לבצע לפני ולקראת הליך של פתיחת תלתלים. בשלב הראשון, יש להבין את התהליך – הליך פתיתת תלתלים הינו ארוך וכולל בתוכו המתנה של מספר שעות עם חומר על השיער.
מעבר למודעות ולמוכנות לקראת התהליך, ההמלצה היא גם להשקיע בבחירת מעצב השיער אצלו תעברו את הטיפול.
יש לוודא שמדובר במעצב שיער מקצועי, מנוסה ומומלץ – וחשוב מאוד לוודא באיזה חומר הוא עושה שימוש לצורך הליך פתיחת התלתלים – כיום יש לא מעט מעצבי שיער אשר עושים שימוש בחומר על בסיס קרטין או בחומרים טבעיים ולעומת זאת יש גם כאלו אשר עושים שימוש בחומרים כימיים (ובמקרה כזה, כדאי לוודא שאותו חומר הינו בעל אישור ממשרד הבריאות).
חשוב לציין, שלפני שמתחילים את ההליך ובמידה והוא מבוסס על שימוש בחומר כימי, יש לבחון שלא קיימת רגישות לחומר – מעצב השיער אמור להזמין אתכם לביצוע טסט.

ישנם סוגים שונים של טיפולים לפתיחת תלתלים canva

למי פתיחת תלתלים יכולה להתאים?

פתיחת תלתלים לא מתאימה לכל סוגי השיער – כאשר, ישנם מקרים בהם הליך הטיפול עלול לפגוע בשיער.
מהסיבה הזאת, קיימת חשיבות גבוהה לפנות למעצב שיער מקצועי ומנוסה, אשר ידע לבדוק את השיער ולוודא שהוא אכן מתאים לתהליך.
יש לקחת בחשבון שפנייה לאיש מקצוע אשר אינו מוסמך לבצע את הטיפול, עלולה להוביל לנזק לשיער ואף לסכן את הבריאות. כדי לבחור בקפידה איש מקצוע מיומן ניתן להיעזר ברשימה שלנו מספרות מומלצות בתל אביב.

פתיחת תלתלים מחיר

ראשית כל חשוב להיות מודעים לעובדה שהמחיר של פתיחת תלתלים יושפע מלא מעט פרמטרים ובין היתר: סוג הטיפול, החומר בו נעשה שימוש לצורך המטרה, מצב התלתלים, אורך השיער ושיקולים שונים של מעצב השיער.
ככלל, המחיר יכול להתחיל בכ-800 ₪ עבור פתיחת תלתלים עדינה או רגילה וגם להגיע עד ל-2000 ₪ לטיפול של בניית תלתלים.
בכל מקרה, מי שרוצה להבטיח שהיא משלמת מחיר הוגן בעבור הטיפול, תוכל לבצע תחילה סקר מחירים בין מספר מעצבי שיער ולבסס את הבחירה שלה גם על עלות השירות.

תוצאות ההליך

כאמור, לאחר הטיפול אתם עתידים ליהנות מתלתלים פתוחים ומוסדרים וממראה שיער רך ובריא יותר.
חשוב לציין שיש לחזור על הפעולה כל פרק זמן של בן 6 ל-12 חודשים – אומנם פתיחת התלתלים אמורה להחזיק לתקופה ארוכה, אבל כל פרק זמן צומח שיער חדש והוא כמובן, לא יתאפיין במראה של התלתלים הפתוחים.

ולסיכום

הליך פתיחת תלתלים יכול לשפר את מראה התלתלים, ליצור מראה הרמוני, יפה ומסודר ולהוסיף לו גם רכות וחיוניות.
יחד עם זאת, בכדי ליהנות מכל התועלות הרבות של הטיפול, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את מעצב השיער אשר יבצע את הטיפול בתבונה – כדאי גם לבקש ולראות תמונות של לפני ואחרי פתיחת תלתלים – כאשר, כל מעצב שיער בעל שם ומוניטין יחזיק בתיק עבודות שכזה.
כמובן, שחשוב לא להתבייש ולשאול את כל השאלות החשובות והמסקרנות לגבי הטיפול – על מנת שתוכלו לדעת בדיוק לקראת מה אתם הולכים ומה מצפה לכם לכל אורך השלבים – חשוב להיות מודעים לעובדה, שכל שיטה וחומר בו עושים שימוש עבור המטרה, יכולים להוביל לתוצאה מעט שונה.